מה קורה בעיר?

 
 
מצעד הגאווה ביום שישי 14 יוני
כמו בכל שנה אנו בעיצומו של שבוע הגאווה כאשר ביום שישי, 14 ביוני 2019, יתקיים מצעד הגאווה ברחבי העיר תל- אביב-יפו בין השעות 12:00 - 19:00 . המצעד נותן ביטוי לקהילה הלהטבית ומופק בססגוניות בליווי הנחיה ומופעים מושקעים. החל מעשר בבוקר תהיה התכנסות בשדרות בן ציון והמצעד יוזנק לכיוון פארק צ'ארלס קלור.
מהבוקר ייחסמו כבישים לתנועה וייתכנו שינויים ,יש להתעדכן ולהשתמש בתחבורה ציבורית
בקישור הזה ניתן לקרוא על מטרות המצעד https://timeout.co.il

שבוע הגאווה מצוין גם ביפו העתיקה.
גלריית הרחוב בקפה קדם מזל דגים 1 מארחת מיצג מעניין וכולם מוזמנים הכניסה חופשית.
פתיחת התערוכה ביום שלישי 11 יוני משעה 20:00 .

חודש יוני בסימן "הכר את השכונה" - מגוון סיורים בשכונות תל אביב-יפו בהם תוכלו להעמיק ידע וחוויה!
מנהלת עיר עולם ותיירות מפעילה מגוון רחב של סיורים ופעילויות בהדרכת מורי דרך מוסמכים.
אנו מזמינים אתכם להכיר את האנשים, הרחובות, הסיפורים, הטעמים והריחות של העיר ללא הפסקה.

סיור בנווה צדק ובמושבה האמריקאית
נסייר בשכונת נווה צדק שעברה גלגולים רבים עד שהפכה לאחת השכונות הפופולריות בעיר. לאחר מכן נמשך אל המושבה האמריקאית, שם נשמע כיצד האמריקאים, הבריטים, האוסטרלים והגרמנים עיצבו את אופייה האורבני והססגוני. בין כנסייה מרשימה, בתי עץ ומוזיאון קטנטן, תגלו אוצר חבוי בתפר בין תל- אביב ליפו.

סיור ביפו-תעביר את החומוס סיור על אנשים ומאכלים
בסיור נראה את יפו על גווניה השונים והמיוחדים כל כך: יפו של קזבלן לצד שקשוקה אצל הדוקטור, אמנות עכשווית אצל חנה קומן לצד חנות האופניים המשומשים של אריה, "פועה" הטרנדית לעומת המאפים של ליאון הטורקי וחומוס מסבחה על הבוקר! נהלך בסמטאות ונשמע סיפורים שהופכים את יפו ליפה ומרתקת כל כך.
סיור בשכונת עג'מי- שלוש דתות ואלוהים אחד
עג'מי היא שכונה ציורית על חופה של יפו, בעלת סמטאות קסומות, מסגדים וכנסיות מסתוריות. נשמע על אופייה הייחודי של השכונה ועל הרכבה הייחודי של אוכלוסייתה הכוללת בני דתות ותרבויות שונות.

אומנות רחוב וטעימות משוק לוינסקי
מחוץ לעולם הגלריות והמוזיאונים נגלות יצירות אמנות עליהן איש לא שמע. נחשף אל יוצרות מיוחדות ומרתקות ובהמשך נקפוץ אל שוק לוינסקי המזוהה עם תבלינים מיוחדים ודוכני אוכל יוצאי-דופן. הצטרפו אלינו לסיור מלא השראה וסיפורים מרתקים.

סיורים נוספים: שרונה המושבה הטמפלרית, השכנים של ביאליק, חול בתים וחלומות, שכונת התקווה, גלריות בדרום העיר וסיור משפחות בפארק החורשות

סיור עצמאי בשביל העצמאות - שוכרים טאבלט בעמדת המידע לתייר, שדרות רוטשילד 11 בת"א, ורואים את ההיסטוריה שלנו דרך סרטונים, תכנים עשירים ומשחקים לכל המשפחה.
שעות פתיחה בימים א'-ה' בשעות 9:00-21:00
שישי 9:00-17:00

שרונה – המושבה הטמפלרית - סיור מרתק במושבה הטמפלרית משנת 1871, 40 שנה לפני הקמת תל-אביב. הסיור יעבור בין התחנות- בית המורה למחול שהפך ללשכת שר האוצר, בית הבד, בית העם והשעון. הרשמה- 03-5166188. 
סיור טעימות בשוק בכרמל- השוק הינו אזור שוקק חיים, טעמים, ריחות ובעיקר אנשים שהופכים את שוק הכרמל למה שהוא, כמו עמרני של התבלינים, איציק של החרשופים, דורפמן של השמלאץ והדוכן הידוע של אינעל העולם...סיור ליום שישי בבוקר עם שלל טעימות. 

פתיחת עונת הרחצה – חופי תל אביב
לרגל פתיחת עונת הרחצה של חופי תל אביב יפו רצינו לעדכן אתכם בפרטים מעניינים
החוף הצמוד למלון חוף מציצים נמצא במרחק הליכה1 דקת מהמלון, החוף מונגש, יש בו מלתחות , מתקני ספורט, ספריה ניידת, מסעדת חוף, בסמוך נמצא חוף נורדאו המופרד לנשים / גברים בימים שונים
בחוף ישנם מתקני חוף מוזלים כגון: שמשיה, כיסא נוח, מיטת שיזוף במחירים 6-12 שקלים .לתושבי תל אביב מחיר 2 שקלים
בכל החופים קיימים שירותים, מלתחות ומקלחות פתוחות
זמן הפעילות הינו משעה 07:15 בבוקר
המחירים של מזון ושתייה מפוקחים על ידי העיריה