אקספו תל אביב

 
 
תל אביב הפכה לעיר של כנסים מכל רחבי העולם. כנסים בתחומי הייטק, הרפואה, טכנולוגיה, ביוטכנולוגיה, חדשנות, ביטחון, המצאות ופטנטים ועוד.
כמעט כל חודש ניתן למצוא ברחבי העיר כנסים, תערוכות ופסטיבלים מכל הסוגים ולמגוון רחב של קהלי יעד.
 
בתחילת חודש ספטמבר 05-06.09 מתקיים במתחם התחנה של תל אביב פסטיבל ה- DLD- Tel Aviv Innovation festival. זהו פסטיבל שכולו מתרכז בחדשנות בתחום הטכנולוגיה והחדשנות. כנס ה-DLD בא לעודד את הכישרונות הטכנולוגיים הקיימים בישראל ולהעניק את ההזדמנות להיפגש עם החברות הכי גדולות בשוק החדשנות והטכנולוגיה העולמי- Amazon, Google, Microsoft, Facebook ועוד. שנה שעברה השתתפו למעלה מ- 150 משלחות מחו"ל וכ- 3,700 אורחים.
 
אנחנו במלון אלכסנדר תל אביב אירחנו מאות אורחים ואנשי עסקים שהגיעו מתחומים רבים, הייטק, הרפואה, טכנולוגיה, ביוטכנולוגיה, חדשנות, ביטחון, המצאות ופטנטים ועוד.
 
בחודש אוקטובר הקרוב , 22-24.10,  מתקיימים כמה כנסים מיוחדים ברחבי תל אביב. ביניהם נמצא כנס ה- GA, General Assembly. כנס זה הינו כנס שנתי של הקהילות היהודיות מצפון אמריקה וישראל הנפגשות בכדי לדון בנושאים הבוערים ביותר על סדר היום היהודי. 
 
כנס GA, General Assembly מתקיים כל שנה ופעם ב-5 שנים, השנה ב 2018, מתקיים הכנס בתל אביב , במרכז הירידים. זהו כנס שמאחד את כל הפדרציות היהודיות מרחבי צפון אמריקה. הפדרציות עוסקות בין השאר בגיוס כספים למטרות ציוניות וישראליות והקצאתם בין פרויקטים פילנתרופיים שונים בישראל. השותפים המרכזיים של הפדרציות הינם- ג'וינט ישראל, הסוכנות היהודית ו- WORLD ORT קדימה מדע. בכנס GA, General Assembly  ניתן לראות וללמוד על פעילות הפדרציות היהודיות ברחבי צפון אמריקה וישראל. 
כנס ה- GA 2018 מתקיים , כאמור, במרכז הירידים וכנסים של תל אביב-בגני התערוכה, שהוא במרחק נסיעה של 5 דקות ממלון אלכסנדר תל אביב. 
 
חודש נובמבר מביא עמו כנס בינלאומי בתחום ביטחון המולדת והסייבר ה- HLS & CYBER . בין התאריכים 12-15.11.2018 יתקיים  כנס ה-HLS  מטרתו להוות פלטפורמה לחשיפה של הפתרונות הישראליים המתקדמים ביותר בתחום הביטחון. כנס זה מתקיים גם הוא במרכז הירידים של תל אביב רק חמש דקות נסיעה ברכב ממלון אלכסנדר. 
כנס ה - International Conference & Exhibition -HLS & CYBER  הינו ה- 5 במספרו, הוא מושך אליו מאות חברות ישראליות ומאות מומחים בתחום אבטחה וסייבר. 
 
כנס חשוב בתחום הרפואה הינו MED in ISRAEL. כנס זה יתקיים בחודש מרץ 25-28, 2019. זהו הלב הפועם של החדשנות בתחום הרפואה. גיוון הינו עמוד השדרה של תעשיית המכשור הרפואי בישראל: יישומים רפואיים מגוונים, חברות מגוונות ומגוון יישומים טכנולוגיים.
MED in ISRAEL הינו המקום המושלם להיחשף לחדשנות הרפואית שיש לעולם הרפואה בישראל להציע. 
אנו במלון אלכסנדר תל אביב נרגשים לארח אתכם ולהעניק מנוחה קלה בין הרצאה והרצאה. בואו ללון אצלנו במלון אלכסנדר הנמצא רק חמש דקות נסיעה ממרכז הכנסים של ישראל בעיר תל אביב.
 
אירוויזיון 2019 – לאחר לבטים רבים כנראה שתל אביב תארח את התחרות האירופית של האירוויזיון במרכז הירידים בתל אביב, לאחר שראש העיר הציע לסבסד את מיקום האירוע. 
מרכז הירידים סמוך למלון,  מרכז של 5 דקות נסיעה ברכב או מונית מבלי הצורך להיכנס לפקקים של העיר ולצמתים מרומזרים. 
אנחנו, במלון אלכסנדר, מתרגשים לקראת תחרות הזמר של האירוויזיון 2019 שתתקיים בישראל,  נעקוב ונעדכן אתכם מיד אחרי קבלת החלטה לארח את התחרות בתל אביב
 
 
 
מלון אלכסנדר, מלון בוטיק בתל אביב,  ממוקם סמוך למרכז הירידים, לאוניברסיטת תל אביב, בקו החוף של תל אביב ובסמיכות למלונות, מרכז העיר ונשמח לארח אתכם באחד מהכנסים והירידים המתקיימים בתל אביב