מצעד הגאווה 2019 - מלון אלכסנדר תל אביב

 

מצעד הגאווה יוני 2018 היה המצעד ה-20 של העיר תל אביב והגדול ביותר בישראל אי פעם עם כ- 250,000 משתתפים ישראלים ותיירים מכל רחבי העולם. תיירים הגיעו מאירופה, ארה"ב, דרום אמריקה ואף אוסטרליה. רבים מהם אמרו שבתל אביב החגיגה היא לא היתה רק עבור הקהילה הגאה אלא לכולם. אנשים מחו"ל נדהמו לראות את האהבה והתמיכה לקהילת ל LGBT גם מצד אנשים מחוץ לקהילה הגאה.

המצעד צעד לאורך הרחובות הראשיים, טיילת העיר תל אביב, לאורך המלונות בתל אביב וכמובן הסתיים בים התכול של העיר הלבנה. העיר תל אביב-יפו חגגה את המצעד ה-20 בסימן "קהילה עושה היסטוריה" במחווה לוותיקי הצועדים שהיו שם מהיום הראשון. ב- 2018 חוגגים את ההישגים, הצעדים וההיסטוריה של כל אלה שהרכיבו ומרכיבים כיום את צבעי הדגל הגאה. המצעד הראה התגייסות של המדינה כולה למען פירוק השנאה והחומות המפרידות כדי שיהיה שוויון עבור כל האזרחים. מצעד הגאווה איננו האירוע היחיד שהתקיים בעיר תל אביב. חודש הגאווה כלל מסיבות, אירועים ומפגשים לאורכה ולרוחבה של העיר. האירועים הונגשו לכלל האוכלוסייה.

לאורך כל החודש התקיימו אירועים ברחבי העיר- אירועי ספורט גאווה, אירועי תרבות גאה בשיתוף עם האופרה הישראלית, מוזיאון ארץ ישראל ו-"הבימה"; "גאווה על הבר"- מפגשים בברים ברחבי העיר עם חברי הקהילה שסיפרו את סיפורם לאנשים שאינם מהקהילה, פיקניק למשפחות גאות ועוד. מצעד הגאווה ה-20 היווה אבן דרך משמעותית עבור הקהילה הגאה בישראל. אנו במלון אלכסנדר תל אביב, נהנו כמלון בוטיק במיקום על הים, מעשרות תיירים מרחבי העולם אשר חיפשו מלון בוטיק אינטימי ואיכותי מול הים ועל הטיילת של העיר תל אביב – העיר הלבנה והגאה ביותר במזרח התיכון.

מחכים לכם כבר עכשיו להזמנות למצעד הגאווה בתל אביב יוני 2019