מבצעי אירוויזיון 2019

 
מלון אלכסנדר תל אביב מארח את האורחים המגיעים לתחרות הזמר של האירוויזיון 2019  
אנו במלון אלכסנדר תל אביב מתרגשים לקראת תחרות האירוויזיון 2019 שתיערך בישראל במאי 2019. זכייתה של נטע ברזילי בתחרות האירוויזיון 2018 עם השיר TOY, הובילה לכך שהשנה האירוויזיון יתקיים בישראל, הניצחון היה בדיוק 20 שנה אחרי הניצחון האחרון של ישראל עם השיר דיווה של דנה אינטרנשיונל בשנת 1998 ובדיוק 40 שנה אחרי אירוח התחרות הראשון בישראל בשנת 1979 בזכייה של הללויה- גלי עטרי ולהקת חלב ודבש וב- 1978 הזכייה של יזהר כהן עם השיר אבאניבי. 

 
אירוויזיון 2019 ישודר בערוץ כאן 11. חצאי הגמר יתקיימו בתאריכים 14 ו-16 במאי, והגמר עצמו - שמקומה של ישראל כבר מובטח בו - ב-18 במאי. אירועי האירוויזיון יתקיימו בפעם ה-64 ולראשונה מזה 20 שנה בתל אביב, בהשתתפות 42 מדינות. האירוויזיון יתקיים בביתן 2 וביתן 1 בגני התערוכה שחוברו לאולם שנקרא אקספו תל אביב. במהלך שבוע התחרות העיר כולה תצבע חג אירוויזיון הכולל הופעות, אירוח קולינארי, הזמנה לארוחת חג בבתי התושבים במחיר סמלי וכמובן יורו וילג שיוקם בטיילת העיר תל אביב. 

 
הנציג של ישראל לאירוויזיון הינו קובי מרימי, שזכה בגמר "הכוכב הבא לאירוויזיון" והוא זה שייצג את ישראל בגמר האירוויזיון 2019 במרכז הירידים- אקספו תל אביב. מלון אלכסנדר תל אביב ממוקם כ-5 דקות נסיעה בלבד ממרכז הירידים אקספו תל אביב וישמח לארח כל תייר שמעוניין לבוא ולחוות מקרוב את אירוויזיון 2019. בנוסף, בלובי המלון ישודר גמר האירוויזיון על גבי מסך ענק לכל האורחים שלא הספיקו לקנות כרטיסים אבל רוצים ליהנות מאירוויזיון 2019 בתל אביב.

 
אירוויזיון 2019 בישראל, יהיה בוודאי אחד מהאירועים הגדולים והיפים, כפי שתמיד נערכו בעבר. את תחרות האירוויזיון 2019 בתל אביב נבחרו להנחות ארז טל, לוסי איוב, אסי עזר ובר רפאלי. מתחם אקספו תל אביב נסגר כולו לתחרות לרבות ביתן 2 ו 3, אולמות העיתונאים והתקשורת הזרה. דוכני מידע של משרד התיירות, בתי קפה מיוחדים יוקמו במתחם הכולל טיילת אירוח. 

 
עיריית תל אביב המארחת של אירוויזיון 2019 הודיעה כי תקיים כמה אירועים מרכזיים מלבד התחרות עצמה: כאמור, כפר האירוויזיון - "היורו ויליג'" יוקם בפארק צ'ארלס קלור בעיר. הכפר יהיה פתוח לקהל הרחב למשך כ-10 ימים ויכלול הופעות של כוכבי עבר והווה של התחרות. חצאי הגמר והגמר יוקרנו בשידור חי בכפר האירוויזיון היורו ויליג בפארק צ'רלס קלור גם כן. בנוסף השנה הוקדם פסטיבל "לילה לבן 2019" בעקבות תחרות האירוויזיון ל-16 במאי יום חמישי מיד אחרי חצי הגמר השני של האירוויזיון. אירועי לילה לבן 2019 יהיו פתוחים לקהל הרחב בחינם או במחירים מוזלים. בכל רחבי העיר יוקמו כ-40 במות כאשר כל במה תהיה עבור מדינה המתארחת באירוויזיון. הקהל יוכל ליהנות גם ממסיבות, מופעי חוצות, הצגות ועוד לכל אורכה ורוחבה של תל אביב.

 
מלון אלכסנדר השוכן על חופי הים התיכון, קרוב לנמל תל אביב, מתרגש לארח משלחות, עיתונאים וחובבי תחרות - במהלך עשרת ימי הכנות לתחרות ולחצאי הגמר אנו מחכים לעמוד לרשותכם וכמובן בגמר הגדול. במלון אלכסנדר ניתן יהיה לרכוש כרטיס רב קו המשמש כרטיס נסיעה בתחבורה הציבורית בסכום סמלי של 11.90 ₪ שיאפשר לתיירים שמגיעים להתנייד בנוחות ברחבי העיר ממסיבה למסיבה וכמובן לאירוע הגדול אירוע הגמר באקספו תל אביב רק חמש דקות ממלון אלכסנדר על חוף ימה של תל אביב.

 
מחכים ומתרגשים לראותכם בכל אירועי האירוויזיון 2019, ובגמר הגדול ב-18 במאי במלון אלכסנדר תל אביב!